- IO Modules
- Protocol Converter
- PLC
- Industrial Switch
0102030405
CT-124H: fantsona nomerika 32 / 24VDC / Sink na karazana loharano
Product Details

Paramètre ara-teknika
Parameter ankapobeny
| fahefana | Max.60mA@5.0Vdc |
| Fitokana-monina | I/O mankany anaty fiara fitateram-bahoaka: fitokana-monina opto-couple (3KVrms) |
| Field Power | Nominal: 24Vdc, Range: 19.2-28.8Vdc |
| Wiring | 34P male connector 2.54mm Pin lohapejy |
| Karazana fametrahana | 35mm DIN-Rail |
| Size | 115*14*75mm |
| lanja | 65g |
Famaritana ny tontolo iainana
| miasa hafanana | -35~70 ℃ |
| miasa Hamandoana | 5% ~ 95% RH (Tsy misy Condensation) |
| Kilasy fiarovana | IP20 |
Paramètre fampidirana
| Laharan'ny fantsona | 32 fantsona fidirana |
| LED famantarana | 32 fantsona LED famantarana famantarana |
| Volavolan'ny herinaratra | Fampidirana avo: Min.10Vdc ka hatramin'ny Max.28Vdc (Terminal mahazatra: 0Vdc) Fampidirana ambany: Min.0Vdc hatramin'ny Max.14Vdc (Terminal mahazatra:24Vdc) |
| Volavolan'ny famonoana | Fampidirana avo: Max.5Vdc (Terminal mahazatra: 0Vdc) Fampidirana ambany: Min.19Vdc (Terminal mahazatra:24Vdc) |
| Ampidiro ny ankehitriny | Max.5mA/fantsona@28V |
| Impedance fampidirana | >7.5kΩ |
| Fahatarana fampidirana | OFF mankany ON: Max.3ms ON hatramin'ny OFF: Max.2ms |
| Fotoana sivana | Default 10ms |
| Santionany matetika | 500Hz |
| Fandefasana matetika |











